Apie mus :

Naujienos

 

2009-02-11 showRenginys

Europos verslininkystės savaitė

2009 m. gegužės 6-14 d. vyksianti pirmoji Europos verslininkystės savaitė - tai akcija, skirta paskatinti verslumą visoje Europoje ir informuoti verslininkus apie paramą, kurią jie gali gauti Europos, nacionaliniu ir vietos lygmenimis. Ši akcija suteikia MVĮ galimybę gauti informaciją, konsultacijas, paramą ir idėjų, padėsiančių joms plėtoti savo veiklą.

2009-02-11

2009-ieji - Europos kūrybiškumo ir naujovių metai

Europos Komisija 2009-uosius skelbia Europos kūrybiškumo ir naujovių metais ir pradeda informavimo kampaniją, kurios šūkis „Įsivaizduoti. Kurti. Išrasti". Šių metų tikslas - skatinti žmones kūrybiškai ir naujoviškai vykdyti įvairių sričių veiklą bei padėti Europos Sąjungai geriau pasiruošti būsimiems pasaulio globalizacijos iššūkiams.

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas Gebėjimų stiprinimo fondo paramai gauti

Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinis mechanizmas

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas šiuolaikiškų vadybos metodų ir valdymo sistemų diegimui skatinti pagal priemonę "Procesas LT"

Kvietimas teikti paraiškas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę „Procesas LT"

 

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas informacinių technologijų diegimui skatinti pagal priemonę "E-verslas LT"

Kvietimai teikti paraiškas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę „E-verslas LT"

2009-02-11

Kodėl Lietuvoje neatsiranda vietos "pumpurinėms" (spin - off) bendrovėms?

Vakaruose įprastas bendradarbiavimo modelis - „pumpurinės" (angl. spin-off) bendrovės Lietuvoje vis dar neranda sau vietos.

2009-02-11

Mokslo ir verslo bendradarbiavimas padės išbristi iš krizės?

Specialistų teigimu, krizės metu Europos ekonomika išlaikys konkurencingumą, jeigu investuosime į inovacijas, kaupsime ir taikysime žinias ir įgūdžius.

2009-02-11

Inovacijos versle - sėkmės garantas

Inovatyvių idėjų pritaikymas versle padeda ne tik didinti darbo našumą, paspartina įmonės veiklą, bet ir garantuoja sėkmę konkuruojant ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

2009-02-10

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškas galima teikti pagal šiuos prioritetus: verslo, darbo rinkos, tyrimų ir technologijų plėtra; darnios bendruomenės kūrimas (maži projektai).

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?