Apie mus :

Naujienos

 

2016-09-23

Partnerių paieškos misija į NORVEGIJĄ (Oslo inovacijų savaitė)

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia informacinių irryšiųtechnologijų (žaidimų technologijų, virtualios realybės kūrėjų), aprangos ir tekstilės pramonės, energetikos, elektronikos, aerokosmoso, sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos (žaliųjų technologijų), transporto bei kitų sektorių įmones (ir klasterius) teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Norvegiją atrankoje. Itin skatinamas pradedančiųjų įmonių (angl.start up) dalyvavimas!

 

2016-09-22

SGD klasteryje stiprinamas mokslinis potencialas

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasteryje, kurio iniciatorė yra AB „Klaipėdos nafta", mokslines kompetencijas pritaikys Lietuvos energetikos institutas (LEI).

2016-09-21 showRenginys

INOLABORATORIJA. Verslo idėjų dirbtuvės

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia dalyvauti verslo idėjų dirbtuvėse INOLABORATORIJA. Tai puiki galimybė išplėtoti idėją iki verslo modelio, gauti vertingų patarimų ir žinių kaip sudominti investuotoją bei įgyti naudingų ryšių.

2016-09-19 showRenginys

Lietuvoje pirmą kartą rengiama „Inovacijų savaitė 2016“

Šių metų rugsėjo 26-spalio 1 d. pirmą kartą Lietuvoje rengiama „Inovacijų savaitė 2016", kurią Ūkio ministerija organizuoja kartu su partneriais. Per šešias dienas Vilniuje ir Kaune įvyks daugiau kaip 50 nemokamų renginių, skirtų profesionalams - verslininkams, tyrėjams - taip pat visuomenei - pradedantiesiems verslininkams, studentams, inovacijomis besidomintiems žmonėms.

2016-09-06 showRenginys

Žaliosios pramonės inovacijų programos informacinis renginys

Š. m. rugsėjo 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kviečia verslo įmonių, mokslo ir studijų institucijų ir viešojo sektoriaus atstovus, ekspertus dalyvauti renginyje, kurio tikslas - apžvelgti 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo progresą, pristatyti įgyvendinamus projektus, pasidalinti bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Norvegijos verslo patirtimi, taip pat susipažinti su žaliųjų projektų finansavimo galimybėmis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

2016-09-06 showRenginys

Praktiniai mokymai verslui

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo consulting" kviečia į atvirus mokymus "Verslo sėkmė per 3 dienas" bei savaitgalio mokymus "Verslo esmė per 2 dienas".

2016-09-06

SGD klasteryje – tarptautinis partneris „Emerson“

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasteris pasipildė nauju nariu - bendrovė „Emerson" (JAV) tapo pirmuoju tarptautiniu klasterio partneriu.

2016-09-02

KMTP bendruomenės nario pasiūlymas

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia naudotis KMTP bendruomenės nario - UAB "Dekanas" teikiamomis paslaugomis verslui: finansinė apskaita, verslo teisė, įmonių steigimas, pertvarkymas ir kt.

2016-09-02

Ūkio ministerijos apdovanojimai „Už nuopelnus verslui"

Ūkio ministerija kviečia verslininkus pristatyti savo pasiekimus apdovanojimui „Už nuopelnus verslui" gauti. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 6 nominacijas, laukiama iki š. m. rugsėjo 9 d.

 

2016-09-02

Kvietimas dėl įmonių akseleravimo Kinijos mokslo ir technologijų parkuose

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia įmones vykti į Kinijos Šanchajaus regione veikiančius mokslo ir technologijų parkus. Lietuvos įmonėms pagal jų poreikį parinktuose parkuose bus teikiamos akseleravimo paslaugos. Jos apims profesionalių verslo informacijos, konsultavimo, mokymo paslaugų, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimą bei kontaktų verslui plėtoti paiešką.

 

2016-08-24

Konkursas "Verslo ir mokslo partnerystė 2016"

Kuriate inovatyvius produktus? LR ūkio ministerija kviečia dalyvauti konkurse „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2016". Paraiškos priimamos iki 2016 m. rugsėjo 8 d. (imtinai).

2016-06-17 showRenginys

Konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas"

Birželio 27 d. Klaipėdoje viešės Kinijos Šenženo verslo ir valdžios atstovų delegacija. Nuo 9 val. rengiama konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas", nuo 11:40 val. vyks tarptautinė verslo kontaktų mugė.

2016-06-03

GENOPOLE konkursas jaunoms inovatyvioms biotechnologijų kompanijoms

Biotechnologijų ir gyvybės mokslų klasteris GENOPOLE kviečia jaunas inovatyvias biotechnologijų kompanijas, dirbančias gamtos, žemės ūkio ir pramonės srityse (medicinos sektorius negalimas) dalyvauti konkurse.

2016-06-03

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ Nr. 2

Iki š.m. rugpjūčio 2 d. įmonės kviečiamos teikti paraiškas pagal priemonę "Naujos galimybės LT". Priemonės tikslas - paskatinti įmones kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai. Pagal šią priemonę remiama veikla - pavienis MVĮ ir jos produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.


2016-05-17 showRenginys

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas. Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį, kuriame turėsite puikią galimybę savo lygyje gauti atsakymus į rūpimus valdymo efektyvumo klausimus. Lean patirtimi pasidalins ir konsultuotų įmonių vadovai.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?