Apie mus :

Naujienos

 

2016-04-21 showRenginys

Individualios Pietų Baltijos programos konsultacijos

Interreg Pietų Baltijos Programos 2014-2020 Jungtinis sekretoriatas kviečia užregistruoti savo idėją ir dalyvauti š.m. gegužės 5-6 d. KMTP posėdžių salėje vyksiančose individualiose konsultacijose, registracija iki balandžio 27 d.

2016-04-01

Kviečiame įsikurti Jūriniame verslo centre

Augantis ir infrastruktūrą plečiantis Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas atvėrė Jūrinio verslo centro duris ir kviečia tapti dinamiškos verslo ir mokslo bendruomenės dalimi. Centre gali įsikurti ne tik įmonės, susijusios su jūriniu verslu, bet ir visi verslininkai, norintys dirbti inovatyvioje erdvėje, kurioje atsiveria plačios perspektyvos plėtoti savo verslą.

 

2016-03-31

Paskelbtas priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas teikti paraiškas

š. m. kovo 29 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „DPT pramonei LT+", priemonės tikslas - paskatinti tradicinės pramonės transformaciją, diegiant svarbių pramonės inovatyvumui ir visos ekonomikos augimui technologijas - DPT (didelio poveikio technologijos) labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau - MVĮ) gamybos procesuose.


2016-03-07

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ kvietimas teikti paraiškas

Š. m. kovo 7 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Eco-inovacijos LT". Šia priemone siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau - MVĮ) diegtis netechnologines ekoinovacijas, t. y. diegti aplinkosaugos vadybos (valdymo) sistemas (toliau - AVS), atlikti gamybos technologinius ir (ar) aplinkosaugos auditus bei projektuojant gaminius taikyti ekologinio projektavimo principus.

2016-02-25 showRenginys

Konkursas „Kūrybinio verslo taurė”

Jau trečius metus Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija organizuoja tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė" nacionalinį turą. Nacionalinio konkurso laimėtojas atstovaus Lietuvą tarptautinio konkurso finale Kopenhagoje lapkričio mėnesį, kur be pagrindinio prizo dalyvių lauks ir gausus būrys investuotojų.

 

2016-02-12 showRenginys

Apvalaus stalo diskusiją: Kaip sėkmingai parengti projektą pagal priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo-verslo projektai.”

KMTP įsikūrusi įmonė UAB "Labochema LT" kviečia verslo bendruomenę į apvalaus stalo diskusiją: Kaip sėkmingai parengti projektą pagal priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo-verslo projektai." Remiami privačių juridinių asmenų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros projektai, kuriems gali būti skirta iki 4.200.000 eurų ES paramos. Įmonės gali gauti iki 15% ES paramos daugiau, jeigu projektą rengia kartu su mokslo įstaiga. Tinkamos finansuoti išlaidos pagal priemonę „INTELEKTAS. BENDRI MOKSLO-VERSLO PROJEKTAI" - "Labochema LT" produkcija.

 

2016-02-01 showRenginys

KMTP baigėsi didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam"

Sausio 29-31 d. Klaipėdos mokslo ir techologijų parke (KMTP) įvyko jau antrus metus iš eilės organizuotas didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam". Šįsyk jis subūrė dar daugiau entuziastų nei pernai, sukurta 13 unikalių žaidimų.

2016-01-28 showRenginys

Klaipėdoje – bursis žaidimų kūrėjai

Sausio 29 d. Klaipėdos mokslo ir techologijų parke (KMTP) savo „ambasadą" antrąkart atidarys didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam". Pernai sutraukęs penkias dešimtis fantazijos nestokojančių mėgėjų ir profesionalų, šįsyk jis suburs dar daugiau entuziastų, kurie dvi paras dalinsis idėjomis, kurs bei pristatys unikalius žaidimus.

2016-01-12 showRenginys

Nemokamas seminaras "UI/UX design: mitai ir realybė"

Ar terminai "Usability" "User interface (UI) design", "User experience (UX) design" Jums pažįstami? Galbūt esate apie juos girdėję, bet praktiškai nesusidūrėte? Ar žinote, kad šia tema sukurtas ne vienas mitas? Baltijos Kompiuterių akademija kviečia dalyvauti seminare "UI/UX design: mitai ir realybė", kuris vyks TEO idėjų šiltnamyje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vasario 11 d. 17:00 val.


2016-01-11

Prasidėjo atranka į "Žinių ekonomikos įmonės 2015" apdovanojimus

Žinių ekonomikos forumas kviečia visas Lietuvos įmones, investuojančias į žinias, idėjas, netradicinius sprendimus ir inovacijas, dalyvauti rinkimuose „Žinių ekonomikos įmonės 2015".

 

2015-12-29

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę Intelektas LT. Bendri mokslo - verslo projektai.

Priemonės tikslas - paskatinti šalies įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau - MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

 

2015-12-07

Šiltnamiuose augins verslumą

Visą pasaulį apraizgęs interneto tinklas buvo išrastas Europoje, tačiau komerciniam naudojimui jį pritaikė JAV gyventojai. Tendencija išliko iki šių dienų - JAV mokslas ir verslas jungiasi ir nuolat kuria inovacijas. Nors Senasis Pasaulis konkurencinėje kovoje kol kas atsilieka, tačiau ir čia matomi pokyčiai. Skatinti mokslą versle ir verslą moksle pradeda ir Lietuva - vis dažniau kalbama apie būsimus silicio slėnius Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Uostamiestyje inovacijų grūdas pasėtas į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) pirmame aukšte atidarytus „Teo idėjų šiltnamius".

2015-11-20

Studentų verslo projektų konkursas "Būk verslus"

Aukštųjų mokyklų studentai kviečiami kurti naujus verslus skirtingose Lietuvos savivaldybėse ir dalyvauti konkurse. Geriausių rezultatų pasiekusios studentų komandos bus apdovanotos prizais. Konkursą kartu su partneriais iš Latvijos organizuoja VšĮ Inovacijų biuras.

 

2015-11-17

Klaipėdoje sukaltas "Teo idėjų šiltnamis"

Naujos kartos technologijos, kūrybiškumą skatinanti aplinka, šiuolaikiškas dizainas, priemonės verslo susitikimams bei mokymams - visa tai talpina šiandien Klaipėdos mokslo ir technologijų parke šiandien atidaromas „Teo idėjų šiltnamis".

 

2015-11-09

Krašto apsaugos reikmėms siūloma kurti vieningą karo mokslo ir technikos biblioteką

Lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Krašto apsaugos ministerijos pateiktam Vyriausybės nutarimo projektui, kuriuo siūloma sukurti vieningą krašto apsaugos sistemos biblioteką, kurioje būtų kaupiama informacija karo mokslo, nacionalinio saugumo ir gynybos temomis ir taip pat krašto apsaugai svarbiomis mokslo ir technologijų temomis.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?