Apie mus :

Naujienos

 

(A)maze Klaipėda: 2-asis stovyklos etapas

2016-11-08

(A)maze Klaipėda: 2-asis stovyklos etapas

Didelio dalyvių susidomėjimo ir gausos susilaukęs asociacijos „Mano miestas Klaipėda" verslo grupės organizuojamas renginys - (A)maze Klaipėda kviečia į antrąjį stovyklos etapą. Vienas jo renginių vyks ir KMTP erdvėse.

 

Lapkričio 11 d. (penktadienį) nuo 17 val. dalyviai čia turės progą dalyvauti atviroje paskaitoje/diskusijoje ir daugiau sužinoti apie finansavimo galimybes socialiniam verslui. Šia tema pasisakys Klaipėdos miesto savivaldybės, Darbo biržos, Klaipėdos kredito unijos ir kitų organizacijų atstovai.

 

Planuojama renginio trukmė - 2 val.

 

Su organizatoriais galima susisiekti: tel. +37064616788 (Ieva)

arba el.p. amaze.klaipeda@gmail.com

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?