Apie mus :

Naujienos

 

Apie adityvinę gamybą – svečio iš Suomijos pranešimas

2017-04-04

Apie adityvinę gamybą – svečio iš Suomijos pranešimas

Pasidalinti žiniomis ir patirtimi su technologinių įmonių specialistais, studentais ir dėstytojais Klaipėdos universiteto kvietimu atvyksta Suomijos Lappeenranta technologijų universiteto atstovas. Balandžio 10 d., pirmadienį, 13.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke profesorius Antti Salminenas skaitys pranešimą apie adityvinę gamybą (3D spausdinimą) ir šių technologijų perspektyvas.

Mokslininkas vadovauja žinomai pasaulyje laboratorijai „Laser Processing - LUT Laser", kurios specializacija - 3D metalinių detalių spausdinimas. 3D spausdinimu arba adityvine gamyba (angl. additive manufacturing) vadinamos įvairios beatliekinės gamybos technologijos, įgalinančios produktą formuoti sluoksnis po sluoksnio. Modernios, greitos, beatliekės technologijos sudėtingų struktūrų, neišardomų junginių arba prototipų gamybai plačiai atveria duris individualizuotiems užsakymams, naujiems verslo modeliams. Nauji gamybos būdai - platus žingsnis siekiant gamybos skaitmenizavimo - tai 3D modeliavimas, dizaino optimizavimas, virtualus testavimas, nuotoliniai kontrolės, matavimo metodai ir daug kitų dalykų, su kuriais susidursime artimiausioje ateityje.

Plastiko ar gipso gaminių spausdinimas pasaulyje jau gan paplitęs, tačiau metalo gaminių spausdinimą įsisavina tik maža pramonės segmentų dalis, pavyzdžiui, gaminančios oro transporto priemones ar tam tikras medicinos paslaugas teikiančios įmonės. Visgi šioje nišoje glūdi daug potencialo, kurį svečias iš Suomijos ir pasistengs atskleisti savo pranešime bei atsakydamas į auditoriją dominančius klausimus.

Daugiau informacijos apie laboratoriją „Laser Processing - LUT Laser": http://www.lut.fi/web/en/school-of-energy-systems/research/laser-processing

 

Renginio pradžia balandžio 10 d. - 13.30 val.

Pranešimą „Current status and prospects of additive manufacturing" svečias skaitys anglų kalba.

Registracija el. p. erika@kmtp.lt.

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salė.

Adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?