Apie mus :

Naujienos

 

Aplinkai draugiškoms įmonėms - apdovanojimai.

2010-06-10

Birželio 5 d., minint Pasauline aplinkos apsaugos dieną, Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inžinerines ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos institutas konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje" trijose kategorijose nominuotas įmones apdovanojo už aplinkos saugojimą.
Nominacijos kategorijoje „Geriausia integruota aplinkos apsaugos bei darbo saugos ir sveikatos vadybos sistema" apdovanota UAB „Šiaulių vandenys" - už įmonės veiklos tikslų ir krypčių integravimą į aplinkos apsaugos bei darbo saugos ir sveikatos politiką.
Nominacijos kategorijoje „Palankiausias aplinkai procesas" - UAB „EMP recycling" - už šaldytuvų perdirbimo sistemą.
Nominacijos kategorijoje „Palankiausias aplinkai procesas" - UAB „Traidenis" - už beatliekinį technologinį procesą gaminių iš stikloplasčio gamyboje.
Nominacijos kategorijoje „Palankiausias aplinkai procesas" - UAB „Rokvesta" - už maisto atliekų panaudojimą alternatyvios energijos gamybai.
Nominacijos „Pasiekimai aplinkosaugoje" tikslas - pristatyti progresyvias, mažiausiai įtakojančias aplinką, įmones, paskatinti visus Lietuvos gamintojus ir paslaugų tiekėjus diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemas, kurti ir gaminti ,,palankius" aplinkai gaminius, diegti pažangiausias technologijas, aktyviai bendradarbiauti su partneriais aplinkos apsaugos srityje.

Šaltinis: www.lpk.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?