Apie mus :

Naujienos

 

Apskritojo stalo diskusija "Suskystintų gamtinių dujų (SGD) galimybės (SGD vertės grandinė)"

2013-05-10

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą - apskritojo stalo diskusiją apie suskystintų gamtinių dujų (SGD) galimybes (SGD vertės grandinė), vyksiančią š.m. gegužės 14 d. 9 val. Jūriniame verslo centre, Pilies g.8, Klaipėda.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su „Innovation Norway" bei Norvegijos Karalystės ambasada. Seminaro metu išskirtinis dėmesys bus skiriamas SGD vertės grandinei, iššūkiams ir galimybėms. Diskusija bus pradėta trumpais tarptautinių ir vietinių ekspertų pranešimais.

Dalyvavimas renginyje nemokamas

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia...

Kviečiame registruotis į renginį el. paštu info@kmtp.lt iki š.m. gegužės 13 d.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?