Apie mus :

Naujienos

 

Apvalaus stalo diskusiją: Kaip sėkmingai parengti projektą pagal priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo-verslo projektai.”

2016-02-12

KMTP įsikūrusi įmonė UAB "Labochema LT" kviečia verslo bendruomenę į apvalaus stalo diskusiją: Kaip sėkmingai parengti projektą pagal priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo-verslo projektai." Remiami privačių juridinių asmenų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros projektai, kuriems gali būti skirta iki 4.200.000 eurų ES paramos. Įmonės gali gauti iki 15% ES paramos daugiau, jeigu projektą rengia kartu su mokslo įstaiga.

Tinkamos finansuoti išlaidos pagal priemonę „INTELEKTAS. BENDRI MOKSLO-VERSLO PROJEKTAI" - "Labochema LT" produkcija.

Diskusija vyks š.m. vasario 18 d. 10-12 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Vilhelmo Berbomo g. 10).

Susitikimo temos:

  • Sėkmingo ES projekto rengimo proceso receptas
    tinkama idėja, partnerių paieška, finansavimo šaltinių identifikavimas ir užtikrinimas; išlaidų skaičiavimas ir pagrindimas.
  • Sėkmingo ES projekto įgyvendinimo receptas
    veiksmų planas; atsakomybių pasiskirstymas; pirkimų organizavimas ir nuoseklus veiklų vykdymas; pasiektų rezultatų monitoringas ir kontrolė; atsiskaitymas LVPA
  • Sėkmingo ES projekto tęstinumo receptas
    prototipo virsmas produktu, stebėsenos rodiklių fiksavimas ir monitoringas 3 metai po projekto įgyvendinimo; atsiskaitymas LVPA.
  • Dažniausios ES projektų klaidos iš 2007-2013 m. periodo.

Kvietimą į rengį rasite čia...

Renginys nemokamas. Apie dalyvavimą renginyje praneškite likus ne mažiau kaip 2 dienoms iki renginio el. paštu justina.jasutyte@labochema.lt

Apie ES paramos priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo-verslo projektai." platesnę informaciją rasite nuoroda http://lvpa.lt/lt/paraiskos/kvietimas-teikti-paraiskas-pagal-priemone-intelektas.-bendri-moksloverslo-projektai-131

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?