Apie mus :

Naujienos

 

Ar Lietuva gali kurti robotus ir būti pasaulio robotų tinklo dalis?

2012-05-23

Danijos prekybos ir amatų rūmai Lietuvoje kviečia įmones, robotikos inžinierius ir mokslininkus į robotikos konferenciją, kuri vyks birželio 6 dieną Crown Plaza viešbutyje Vilniuje.

Konferencijos pranešėjai Claus Risager - Danijos technologijų instituto vadovas. Tai vienas pirmaujančių Šiaurės Europos robotikos centrų (www.dti.dk/robot ).

Pranešimą taip pat skaitys Dominykas Vizbaras - vienas iš Brolis Semiconductors įkūrėjų (www.brolis-semicon.com ). Pranešėjas pasidalins savo patirtimi ir žiniomis kaip surasti finansavimo šaltinių ir pritraukiant investicijų plėtojant inovatyvius robotikos projektus.

Konferencijos metu bus rengiamas konkursas, kuriuo metu 5 komandos pristatys savo idėjas, o išrinkta nugalėtojų komanda laimės 3 dienų „technologinę kelionę" į Daniją.

Visus susidomėjusius raginame dalyvauti renginyje, užmegzti kontaktų ir įsitraukti į diskusijas su užsienio kolegomis automatikos ir robotikos klausimais.

Daugiau informacijos - www.dcc.lt

Renginio programą rasite čia...

 

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?