Apie mus :

Naujienos

 

Asociacija "Baltijos slėnis" kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą:"Nitrogen cycling in ecosystems"

2012-01-16

Asociacija "Baltijos slėnis" 2012 m. sausio 19 d. 15 val. kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą: "Nitrogen cycling in ecosystems"

 Pranešėjas -dr. Marco Bartoli

 Paskaita vyks 2012 m. sausio 19 d. 15 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje. Paskaitos kalba - anglų.

 Jūros mokslų ir švietimo forumas - viena iš veiklų įgyvendinant projektą „Asociacijos „Baltijos slėnis" veiklos stiprinimas (BALTIJA)". Forumo tikslas - skatinti tarpdisciplininį bendradarbiavimą, skleisti mokslo žinias visuomenei ir stiprinti socialinius ryšius su Klaipėdos miesto ir regiono bendruomenėmis. Forumo paskaitose laukiami ne tik mokslininkai, dėstytojai, tyrėjai, studentai, bet ir visuomenės atstovai bei visi, neabejingi jūros problemoms.

Marco Bartoli 1996 m. apsigynė disertaciją „Benthic fluxes of nitrogen and phosphorus in coastal lagoons with different primer producers". Šiuo metu M. Bartoli dirba Aplinkos mokslų departamente, Parmos universitete (Italija). Lektorius kaip biogeochemijos specialistas puikiai žinomas ne tik Europoje, bet ir JAV. M. Bartoli jau ne pirmus metus glaudžiai bendradarbiauja su Klaipėdos universiteto Baltijos pajūrio aplinkos tyrimo ir planavimo instituto mokslininkais ir jau ne vieną kartą yra atvykęs vykdyti tyrimų Kuršių mariose. M. Bartoli pagrindinė tyrimų kryptis - deguonies, anglies ir maistmedžiagių biogeocheminių ciklų analizė sekliose priekrantės ekosistemose. Lektorius yra publikavęs daugiau nei 60 mokslinių straipsnių.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?