Apie mus :

Naujienos

 

Asociacija "Mano miestas Klaipėda" trečią kartą rengia konkursą "Užaugink verslo idėją"

2012-03-23

Asociacija "Mano miestas Klaipėda", burianti klaipėdiečius ir miesto verslininkus bendram tikslui - puoselėti Klaipėdą ir siekti, kad mūsų mylimas miestas taptų vieta, kurioje gera gyventi ir dirbti, jau trečią kartą rengia konkursą "Užaugink verslo idėją", kurį remia bendrovė UAB "Philip Morris Lietuva".

Šiemetinis konkursas paskelbtas 2011 m. gruodžio mėn. Komandos jam pateikė savo sukurtus verslo planus pagal užduotį.

Užduoties aprašymas:

suma: Lietuvos investuotojas skiria 100 000 Lt;

vieta: Klaipėda;

max vertinamas laikotarpis: 5 metai;

neinvestuota dalis skaičiuojama pagal standartinę palūkanų normą.

Atrankiniame konkurso etape, vykusiame š.m. vasario 29 d., dalyvavo 11 komandų, iš kurių į finalinį etapą pateko 5-ios.

Š. m. kovo 22 d. 14 val - Klaipėdos mokslų ir technologijų parke, Posėdžių salėje, Herkaus Manto g. 84, Klaipėda., įvyko priešfinalinis konkursas, kurio metu komandos pristatė verslo planus vertinimo komisijai, pagrindė būsimo verslo privalumus, įgyvendinimo galimybės, atsakė į klausimus, gavo vertingų pastabų ir rekomendacijų, kad galėtų patobulinti savo verslo planus finaliniam konkursui.

Kovo 29 d. 14 val Klaipėdos mokslų ir technologijų parke, Konferencijų salėje, Herkaus Manto g. 84, Klaipėda įvyks „Užaugink verslo idėją" finalinis konkursas, kurio metu bus išrinktos geriausios verslo planą pateikusios komandos.

Konkursas rengiamas jau treti metai iš eilės ir jo populiarumas tarp Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos regiono aukštųjų mokyklų studentų įrodė, kad jo reikšmė, skatinant jaunimo iniciatyva ir formuojant teigiamą Klaipėdos verslo ir verslininko įvaizdį jaunimo tarpe, yra didelė. Tai svarus postūmis, puoselėjant Klaipėdos miesto įvaizdį.

Konkursą remia Klaipėdoje įsikūrusi bendrovė UAB „Philip Morris Lietuva"

Partneris - Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, HUB Klaipėda; UAB „Copy1",

Informacinis rėmėjas - dienraštis „Vakarų ekspresas", „Klaipėda".

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?