Apie mus :

Naujienos

 

Atvirų durų diena Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP)

2009-12-03

Š.m. gruodžio 10 d. kviečiame Jus dalyvauti KMTP organizuojamame renginyje ir daugiau sužinoti apie KMTP bei jame įsikūrusias įmones.

Atvirų durų diena skirta KMTP įmonėms, bendruomenės nariams bei visiems, kuriems įdomu pabendrauti su KMTP ir jame įsikūrusių įmonių atstovais. KMTP kolektyvas bei KMTP įmonės mielai atvers duris Jums.

Renginys vyks š.m. gruodžio 10 d., 9.00 -16.00 val.

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Herkaus Manto g. 84, Klaipėda.

KMTP įsikūrusių įmonių lankymo grafikas*:

  • 9-11 val. pirmo aukšto biurai priima svečius;
  • 11-14 val. antro aukšto biurai priima svečius;
  • 14-16 val. trečio aukšto biurai priima svečius.

*KMTP įmonės, dalyvaujančios Atvirų durų dienoje, virš biuro durų pasikabina simbolinį renginio ženklą, kuris simbolizuoja šios įmonės kvietimą apsilankyti.

KMTP atvirų durų diena - proga, kurios negali praleisti!

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?