Apie mus :

Naujienos

 

ATVIRŲ DURŲ DIENA PREKIŲ ŽENKLŲ IR DIZAINO KLAUSIMAIS KLAIPĖDOJE

2012-04-11

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), vykdydamas bendradarbiavimo projektą su Europos Sąjungos Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklai ir dizainas) (OHIM), organizuoja Atvirų durų dieną Klaipėdoje, Lietuvos technikos bibliotekos Klaipėdos skyriuje. Renginio metu VPB specialistai visus, besidominčius intelektinės nuosavybės apsauga, supažindins su prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybėmis Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, paaiškins kaip reikia naudotis VPB, OHIM ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos prekių ženklų ar dizaino duomenų bazėmis, atliekant prekių ženklų ar dizaino paieškas, bei maloniai atsakys į kitus klausimus šiomis temomis.

Atvirų durų diena Klaipėdoje vyks 2012 balandžio 24 dieną 11-14 val. Lietuvos technikos bibliotekos Klaipėdos skyriuje, adresu Sukilėlių g. 14, Klaipėda.

 Norinčius dalyvauti prašome registruotis, kreipiantis į LTB Klaipėdos skyrių tel. (8-46) 41 0492, mob. 8-656 94243, arba el. paštu - valentinas@tb.lt.

 Pageidaujantys gali registruotis individualiai konsultacijai.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?