Apie mus :

Naujienos

 

Atvirų durų diena, skirta Prekių ženklų ir dizaino dienoms paminėti

2010-02-17

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB) organizuoja Atvirų durų dienas, kurios vyks Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centruose Klaipėdoje, Kaune ir Panevėžyje. Valstybinio patentų biuro specialistai supažindins visus, besidominčius prekių ženklų ir dizaino teisine apsauga, šios apsaugos galimybėmis Europos Sąjungoje, ES vidaus rinkos derinimo tarnybos (prekių ženklai ir dizainas) (OHIM) veikla, kaip naudotis OHIM ir VPB prekių ženklų duomenų bazėmis, norint atlikti ženklų ar dizaino paieškas bei maloniai atsakys į kitus klausimus šiomis temomis.

Kvietimą į renginius rasite čia...

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB) kviečia į Atvirų durų dieną, kuri vyks Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centre Klaipėdoje (Sukilėlių g. 14) - vasario 22 d., pirmadienį, 12.00 - 15.00 val.

Maloniai prašome visus norinčius dalyvauti Atvirų durų dienose, registruotis kreipiantis į Valentiną Kauną (Klaipėdoje), tel. (8-46) 41 04 91, el. p.: valentinas@tb.lt.

Paskubėkite, vietų skaičius ribotas. Lauksime jūsų atvykstant!

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?