Apie mus :

Naujienos

 

Aukštųjų technologijų įmonėms - verslo misija į Izraelį

2010-04-22

"Eksportuojančioji Lietuva" birželio 13-17 d. organizuoja Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių verslo misiją į Izraelį (Tel Avivą). Misiją lydės Ūkio ministras Dainius Kreivys.

"Triskart už Lietuvą mažesnio ploto Izraelis patenka į didžiausių ekonomikų 50-uką. Stiprios ir modernios Izraelio ekonomikos pagrindą sudaro aukštosios technologijos, todėl mūsų įmonių atstovai ten tikrai gali rasti puikių partnerių. Į misiją kviečiame informacinių ir komunikacinių technologijų, lazerių, biotechnologijų, farmacijos ir kitus aukštos pridėtinės vertės produktų ir paslaugų atstovus", - pasakoja "Eksportuojančioji Lietuva" generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Verslo misijos metu Lietuvos įmonėms bus pristatytos atitinkamų sričių bendradarbiavimo galimybės Izraelyje ir vyks individualūs susitikimai su potencialiais verslo partneriais gamybos, technologijų ir investicijų srityse. Įmonės taip pat galės apsilankyti biomedicinos parodoje "ILSI-Biomed 2010", vyks Lietuvos - Izraelio verslo forumas.

Izraelyje aukštosios technologijos sudaro daugiau nei 10 proc. ekonomikos. Pagrindinė Izraelio prekybos partnerė yra Jungtinės Amerikos Valstijos, iš kur daug investicijų ir tiesioginės dotacijos. Statistikos departamento duomenimis, 2009 m. lietuviai į Izraelį eksportavo ir importavo už beveik tokią pačią sumą - po 30 mln., daugiausiai eksportuota baldų, mažų buliukų, maisto produktų, o importuota - vaisių, riešutų, elektros įrenginių ir jų dalių, plastikų ir jų dirbinių.

Misijoje dalyvauti norinčios įmonės kviečiamos iki balandžio 29 d. registruotisel. paštu j.butkeviciene@enterpriselithuania.com arba telefonu (8-5 )2649076.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?