Apie mus :

Naujienos

 

Baltarusijos - Lietuvos ekonominis investicinis forumas

2010-01-20

Lietuvos ekonominės plėtros agentūra ir Eksportuojančioji Lietuva kartu su LR ūkio ministerija bei Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvoje kviečia Lietuvos įmones š.m. vasario 4 d. dalyvauti Baltarusijos - Lietuvos ekonominiame investiciniame forume ir teminėse diskusijose.

Renginys organizuojamas, siekiant aptarti dvišalio ekonominio investicinio bendradarbiavimo klausimus bei Lietuvos verslo patirtį Baltarusijoje.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, dalyvių skaičius ribotas.

Pirmojoje renginio dalyje, plenarinio posėdžio metu bus pristatytas bendras Baltarusijos investicinis klimatas, mokesčių politika, muitų sąjunga, Baltarusijoje taikomos investicijų skatinimo priemonės ir lengvatos, Lietuvos įmonių galimybės dalyvauti privatizacijos projektuose.

Antrojoje forumo dalyje vyks teminės diskusijos grupėse:

  • 1 grupė: Investicijos į nekilnojamojo turto sektorių Baltarusijoje: praktiniai aspektai
  • 2 grupė: Bendradarbiavimas transporto ir logistikos srityje. Investicijų pritraukimas logistikos centrų plėtrai
  • 3 grupė: Bendradarbiavimas turizmo paslaugų srityje

Forumas vyks Lietuvos mokslų akademijoje, Gedimino pr. 3, Vilnius.

Renginio kalba - rusų.

Forumo programą rasite čia...

Maloniai kviečiame registruotis, užpildant dalyvio anketą ir atsiunčiant el.p. rokas.kaknevicius@lda.lt iki sausio 29 d. (penktadienio). Registruojantis, anketoje turite pažymėti, kurioje diskusijų grupėje pageidaujate dalyvauti.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į LEPA projektų vadovą Roką Kaknevičių tel. 8-5 264 9076.

Forumo partneriai:

Lietuvoje: Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos turizmo asociacija, Valstybinis turizmo departamentas, Lietuvos nacionalinė ekspeditorių asociacija „Lineka", Lietuvos pramonininkų konfederacija, asociacija Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusijos Respublika verslo taryba.

Baltarusijoje: Nacionalinis rinkodaros ir kainų konjunktūros centras, advokatų kontora „Vlasova, Mikhel &Partners", advokatų kontora „Arzinger&Partners", Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmai, Baltarusijos pramonės įmonių asociacija, Verslo bendradarbiavimo taryba „Baltarusija-Lietuva".

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?