Apie mus :

Naujienos

 

Boulingo turnyre varžosi KMTP įmonės

2012-05-24

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) įsikūrusios įmonės vasarą pasitinka azartiškai ir kartą per savaitę renkasi į boulingo turnyrą. Turnyre dalyvauja vienuolika komandų.

Pirmajame etape žaidė keturios KMTP komandos - "Omega Technology", "Emotion", "Eurotela" ir "Nordus". Komandas sudarė po keturis žaidėjus. Geriausiai pasirodė kompleksinių interneto sprendimų kompanija "Emotion" . Antroji liko norvegų kapitalo bendrovė "Omega Technology" . Šios dvi komandos pereis į kitą etapą ir kovos dėl geriausios KMTP boulingo komandos vardo.

"Džiaugiamės tokia draugiška ir aktyvia bendruomene. Boulingo turnyras - ne tik galimybė pasivaržyti ir aktyviai praleisti laiką, bet ir proga pabūti visiems kartu nedarbinėje aplinkoje. Šiuo metu mūsų parko bendruomenę sudaro beveik pusšimtis įmonių. Tai veržlios, technologiškai pažangios ir inovatyvios bendrovės, veikiančios ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų", - pasakojo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Susumavus galutinius turnyro rezultatus, pirmajame etape "Emotion" surinko 938, "Omega technology" - 873, "Eurotela" - 859, "Nordus" - 732 taškus. Boulingo varžybos rengiamos kiekvieną penktadienį nuo 16:00 val. Klaipėdos viešbutyje, Honolulu boulinge.

Pirmųjų varžybų įspūdžius galite pamatyti adresu:

http://www.youtube.com/watch?v=yLc-zUwQtkk&feature=uploademail  

Daugiau informacijos:

Paulius Kutys

Tel.: +370 46 390856 

Mob. tel.: +370 652 32102

El. p.: paulius.kutys@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?