Apie mus :

Naujienos

 

Daugiau smulkių verslininkų Lietuvoje galės pasinaudoti PVM išimtimi

2011-03-25

Daugiau smulkių verslininkų Lietuvoje galės pasinaudoti PVM išimtimi

Nuo kitų metų pradžios smulkios Lietuvos įmonės, kurių metinė apyvarta mažesnė nei 45 000 eurų (apie 155 000 Lt), galės nemokėti pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Tai kovo 23 d. patvirtino Europos Komisija, nusprendusi patenkinti Lietuvos prašymą ir padidinti PVM neapmokestinamą apyvartos ribą nuo 29 000 eurų iki 45 000 eurų (nuo 100 tūkst. iki 155 tūkst. Lt), praneša Europos komisaro Algirdo Šemetos biuras.

„Nuo kitų metų daugiau smulkių Lietuvos įmonių nemokės PVM. Taip palengvės verslo sąlygos ir sumažės administravimo našta smulkiajam verslui, kuris ir yra ekonomikos augimo variklis" - sakė Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta. Ši išimtis Lietuvai galios nuo 2012 m. pradžios iki 2014 m. pabaigos.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?