Apie mus :

Naujienos

 

Dėl klasterių bendradarbiavimo renginio ir konferencijos Kopenhagoje

2013-03-21

Mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - MITA) įgyvendina ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Verslo ir mokslo partnerystės tarptautiškumo skatinimas", kurio veiklos apima:

  • tarptautinių parterių paiešką;
  • Lietuvos inovacijų ir mokslinių tyrimų potencialo pristatymą tarptautiniu mastu.

 

 

2013 m. balandžio 9-10 d. MITA atstovai vyks į tarptautinių partnerių paieškos renginį - Baltijos Jūros regiono tarptautinį klasterių bendradarbiavimo renginį ir konferenciją (Baltic Sea Region International Cluster-to-Cluster Matchmaking and Conference, http://cluster-to-cluster.dk/) Kopenhagoje, Danija.

Renginio metu MITA atstovai siūlo:

- pristatyti Jūsų klasterį/ įmonę tarptautiniu mastu;

- tarpininkauti ieškant galimybių tapti tarptautinio klasterio nariu;

- tarpininkauti ieškant galimybių įgyvendinti tarptautinius projektus;

- padėti užmegzti naudingus verslo santykius;

Renginyje bus pristatomos tarptautinės klasterių bendradarbiavimo galimybės, tarptautinių klasterių sėkmės istorijos, finansavimo galimybių klasteriams, susitikimai su kitų klasterių narių atstovais.

Renginyje šiuo metu yra užsiregistravę šie klasteriai/ įmonės iš Baltijos jūros regiono:

http://cluster-to-cluster.dk/cluster-to-cluster/participants 

Raktiniai žodžiai:

klasteris, Innovation Express, finansavimo galimybės, tarptautiniai bendradarbiavimas.

Susidomėjusius prašome kreiptis į MITA verslo plėtros vadybininkę Dovilę Alijošiūtę, Tel. (8 5) 2 127 438, el. paštu: dovile.alijosiute@mita.lt  iki kovo 28 d. ir pateikti šią informaciją anglų kalba:

1) įmonės / klasterio pavadinimas;

2) trumpas veiklos aprašymas, produktai, paslaugos ar technologijos;

3) įmonės / klasterio logotipas ir produktų nuotraukos (gali būti produktų lankstinukai ar katalogai);

4) kontaktinė informacija (adresas, šalis, el. paštas, telefonas, interneto svetainė, atsakingas asmuo).

Jeigu norite užmegzti kontaktą ar būti pristatyti kuriam nors klasteriui / įmonei, kurie yra užsiregistravę svetainėje http://cluster-to-cluster.dk/cluster-to-cluster/participants, el. laiške taip pat prašytume nurodyti šią informaciją.

Taip pat renginio metu galime pristatyti spausdintą viešinamąją medžiagą apie Jūsų klasterį / įmonę (lankstinukus, leidinius, katalogus ar kt.).

 MITA atstovai sėkmingai pristatė Lietuvos IT sektoriaus įmones parodoje "CTIA Enterprise & Applications (JAV)" bei teikė tarptautinių partnerių paieškos paslaugas ES - Kinijos verslo ir technologijų parodoje (http://www.eu-china.org.cn/en/index.asp) Kinijoje ir Pasaulinėje mobiliųjų technologijų parodoje (http://www.mobileworldcongress.com ) Barselonoje, Ispanijoje.

Klasteriui / Įmonei MITA teikiamos paslaugos nieko nekainos.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?