Apie mus :

Naujienos

 

Dėmesys – jaunam verslui ir žaidimų kūrėjams

2017-01-16

Dėmesys – jaunam verslui ir žaidimų kūrėjams

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) laukia naudingomis žiniomis ir naujais kontaktais turtinga savaitė. Čia vyks verslo modelio formavimo mokymai su SEB banko ekspertais, vėliau estafetę perims didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam".


Dirbs komandose

Sausio 18 d., trečiadienį, KMTP pakvies susipažinti ir išmėginti „iEngines" metodiką, kurią specialiai SEB bankui sukūrė Europos inovacijų akademijos specialistai. Mokymų dalyviai bus konsultuojami, kaip susikurti savo verslo variklius, įsigilins į svarbiausių verslo operacijų ypatumus, mokysis nustatyti ir aiškiai įvardinti finansavimo bei investicijų poreikius savo verslui. Klientai, plėtros ambicijos, rinka ir technologijos, inovacijos - visi šie aspektai bus aptarti.


Mokymuose nebus apsiribota vien pranešimų skaitymu. Taip pat suplanuotas darbas grupėse, vertingų praktinių įgūdžių suteiks IT prototipo sprendinio kūrimo užduotys atsižvelgiant į konkretaus verslo pobūdį.


Atveria regiono potencialą
Į nemokamą renginį jau užsiregistravo apie 30 dalyvių: gausus būrys studentų, moksleivių, o taip pat verslo patirties jau turinčių klaipėdiečių. Jų gretose - ir pernai KMTP organizuotų verslo idėjų dirbtuvių „Inolaboratorija" atstovai.


„Stengdamiesi padėti jaunam verslui galvojame apie visą regioną - jo perspektyvos yra neįsivaizduojamos be tų, kurie generuoja inovatyvias idėjas, aiškiai mato ir supranta, ko reikia norint pasiekti savo verslo tikslų", - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.


Pomėgiai ir verslas - greta

Jau trečiąsyk KMTP erdvėse vyksiantis „LT Game Jam" taip pat stengiasi padrąsinti jaunimą savo pomėgius transformuoti į verslo ambicijas. Didžiausio Baltijos šalyse kompiuterinių bei stalo žaidimų kūrimo renginio „ambasadoje" sausio 20-22 d. kelios dešimtys fantazijos nestokojančių dalyvių - mėgėjų ir profesionalų - dalinsis idėjomis, kurs ir pristatys unikalius žaidimus.


Kuklūs poilsio epizodai susisupus į miegmaišius, įkaitę kompiuteriai, daugybė picų ir kavos - „LT Game Jam" atmosfera išties yra išskirtinė. Renginys suteikia progą susitikti su bendraminčiais, kitiems intensyvus savaitgalis netgi atveria naujų karjeros galimybių, nes čia galima susirasti verslo partnerį, „sumedžioti" talentingą darbuotoją ar padaryti stiprų įspūdį potencialiam darbdaviui. Visgi renginio esmę geriausiai apibūdina du žodžiai: laisvė ir kūryba.


Dalyvių ir žaidimų - vis daugiau
„LT Game Jam" istorija prasidėjo prieš 13 metų. Nuo 2009 m. „LT Game Jam" tapo kasmete tradicija, dovanojančia įspūdžių kupiną savaitgalį žaidimų kūrimo asams ir tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius šioje sferoje.


Pernai trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose į „LT Game Jam" susirinko 640 dalyvių, sukūrusių 91 žaidimą - tai maždaug triskart didesnis rodiklis nei 2014 m.


Kaip ir ankstesniais metais, „LT Game Jam" dalyvių užduotis ir šįsyk bus pasiskirsčius komandomis 48 valandas dedikuoti žaidimų kūrimui - nuo idėjos iki veikiančio prototipo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?