Apie mus :

Naujienos

 

Didelio susidomėjimo sulaukęs „Verslas veža“ renginys grįžta į Klaipėdą!

2014-04-15

Didelio susidomėjimo sulaukęs „Verslas veža" renginys grįžta į Klaipėdą! Antrasis ir dar įdomesnis „Verslas veža" jau balandžio 24 d. (ketvirtadienį), „Švyturio" arenoje Klaipėdoje (Dubysos g. 10).

Nemokamame renginyje sėkmės istorijomis ir asmeninėmis patirtimis dalinsis, verslininkas, filantropas Antanas Guoga, publicistas, laidų vedėjas, knygų autorius Andrius Užkalnis, reklamų kūrėjas, režisierius Tadas Vidmantas, 15min.lt portalo vyr. redaktorius Rimvydas Valatka, muzikantas, dainininkas Jurgis Didžiulis ir dar daugybė kitų.

Renginys - nemokamas. Renginys vyks nuo 10 val. iki 16.30 val. Dalyviai laukiami atvykstant bet kuriuo metu.

Renginio metu vyks loterija, kurioje vienas renginio dalyvių turės galimybę laimėti planšetinį kompiuterį. Norinčius dalyvauti, labai kviečiame registruotis: http://goo.gl/TlMRtI

Renginio programa: http://www.verslilietuva.lt/lt/renginiai/verslas-veza-klaipedoje/4768/

Kviečiame dalyvauti ir sėsti už savo verslo vairo!

Renginių ciklas „Verslas veža" - verslumo skatinimo renginių ciklas, siekiantis įtraukti iš visos Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. „Verslas veža" - tai savo kelio beieškančiajam galimybė sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį, ir gerbūvį yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?