Apie mus :

Naujienos

 

Didžiausias Europos “žaliųjų” technologijų verslo idėjų konkursas „ClimateLaunchpad 2015“

2015-02-27

Antrus metus iš eilės rengiamas didžiausias Europos "žaliųjų" technologijų verslo idėjų konkursas „ClimateLaunchpad 2015" (praeitais metais žinomas kaip „CleanLaunchpad") skelbia registracijos pradžią. Nacionalinis konkurso vykdytojas "Saulėtekio slėnis" kviečia studentus, startuolius ir verslininkus teikti savo "žaliąsias" idėjas.
Atrinkti dalyviai bus vertinami, atsižvelgiant į pateiktos idėjos poveikį klimato pokyčiams, jos įgyvendinimo ir plėtros galimyes bei komandos įgūdžius ir entuziazmą. Nacionaliniu mastu nuglėjusios trys komandos keliaus į Europos finalą, kurio metu turės progą savo idėja sužavėti „Climate-KIC" atstovus bei gauti pakvietimą akseleravimo programai, kuri sukurta būtent tam, kad "žaliąsias" idėjas užaugintų ir paverstų klestinčiais verslais.
Konkurso "ClimateLaunchpad" koncepcija:
  • 23 Europos šalys nacionaliniu mastu atrenka po 10-25 "clean-tech" (gamtos išteklius tausojančias) komandines idėjas.
  • Atrinktų komandų startuolis turi būti įkurtas ne anksčiau nei prieš 12 mėn. ir nebūti gavęs didesnio nei 200 tūkst. Eurų finansavimo.
  • Atrinktų komandų startuoliams bus organizuojama dviejų dienų "bootcamp" mokymų stovykla bei 6 mokymo sesijų ciklas, paruošiantis komandas idėjų pristatymams.
  • Mokymų pabaigoje komandos pristato idėjas konkurso atrankos komisijai, kuri atrenka 3 nacionalinius nugalėtojus, apdovanojant juos privačių rėmėjų prizais.
  • Nugalėjusios nacionalinės komandos keliauja į Europos "ClimateLaunchpad" finalą, kuriame rungiasi dėl 10 tūkst. Eurų piniginio prizo bei patekimo į "Climate-KIC" 18 mėn. trukmės akseleravimo programą Olandijoje.
Apie paraiškų teikimo formą ir terminus skaitykite www.climatelaunchpad.org
Iškilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis į projekto koordinatorę Gerdą Vaikutytę el. paštu: gerda.vaikutyte@sunrisevalley.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?