Apie mus :

Naujienos

 

Diskusija - vieša konsultacija "Parama klasteriams: sudėkime taškus and "i" "

2009-10-29

2009 m. birželio 19 d. Lietuvos verslo paramos agentūra paskelbė kvietimus teikti paraiškas pagal priemones InoklasterLT ir InoklasterLT+. Ne vienerius metus Lietuvoje kuriasi visa eilė klasterių iniciatyvų, ketinančių pasinaudoti šių priemonių teikiama nauda tiek efektyvinant klasterių veiklą, tiek investuojant į mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros infrastrukūrą. Deja, šiandienai nė vienas klasteris nėra gavęs paramos iš ES Struktūrinių fondų.

Lietuvos inovacijų centras, kartu su LR Ūkio ministerija, kviečia į diskusiją - viešą konsultaciją aptarti kylančius iššūkius, rengiantis pasinaudoti teikiama ES SF parama, bei aptarti ir kartu ieškoti būdų kylantiems barjerams įveikti.

Renginys vyks 2009 m. lapkričio 3 d. (antradienį), 10 val., LR Ūkio ministerijos salėje 212, Gedimino pr. 38 / Vasario 16-osios g. 2, Vilniuje.

Renginio programą rasite čia: Diskusijos_programa.pdf ( 311.1 kb )

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į Mildą Garmutę tel. (8 ~ 5) 2356116 arba el. p. m.garmute@lic.lt. Apie savo ketinimą dalyvauti prašome pranešti el.paštu Mariui Ramanauskui m.ramanauskas@lic.lt.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?