Apie mus :

Naujienos

 

E-parodoje - daugiau nei 100 laboratorijų, kuriančių robotus

2010-04-12

 

EXPO21XX - virtuali parodų erdvė, suteikianti vietos įvairiausių pramonės šakų pasiekimų parodoms, pateikė dar vieną naujovę - universitetų kuriamų robotų parodą.

Panašiai kaip ir tikrose parodose, EXPO21XX suskirstyta į sales, koridorius ir stendus - universitetų robotai yra 5-oje salėje (e-Hall05), o viso virtualioje parodoje šiuo metu yra 37 įvairiausių technologijų salės. Pavyzdžiui, 13-oje - lazeriai ir nanotechnologijos, 6-oje - pramoniniai tyrimai, 30-oje - informacinės ir ryšių technologijos.

Daugelis robotų stendų turi ir video demonstracijas. Besidomintiems technologijomis ir robototechnika bei norintiems žvilgtelti į ateitį tikrai verta apsilankyti.


Šaltinis: www.technologijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?