Apie mus :

Naujienos

 

Ekspertinis idėjų patikrinimas – lengvesnei verslo plėtrai

2012-10-19

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia smulkias ir vidutines įmones pasitikrinti idėjas dėl praktinio jų realizavimo ir rinkos potencialo. Dažnai įmonės susiduria su ribotomis finansinėms galimybėms realizuoti savo idėjas. Jos lieka neįgyvendintos ar nukeliamos ateities planams.

Nuo spalio mėn. 18 d. MITA teiks nemokamą paslaugą įmonėms - ekspertines konsultacijas idėjos realizavimui. Bus galimybė visiems norintiems pasitikrinti idėjos inovatyvumą, būsimo produkto, paslaugos ar technologijos konkurencingumą, potencialią rinką, poreikį tarptautiniu mastu ir finansines investicijas.

Ši paslauga teikiama įgyvendinant projektą "Technologijos ir mokslas inovatyviam verslui" (finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis).

Planuojama, kad iki projekto pabaigos, 2014 m. sausio 31 d., įmonėms bus suteikta apie 200 ekspertinių konsultacijų idėjos realizavimui.

Susidomėjusios smulkaus ar vidutinio verslo įmonės jau dabar gali teikti paraiškas tarpiniame kvietime iki šių metų lapkričio 30 d. Tereikia užpildyti elektroninę paraiškos formą, patalpintą MITA interneto svetainėje.

Paraiška, atsižvelgiant į pateiktos idėjos specifinę sritį, perduodama vertinti dviem kvalifikuotiems ekspertams. Po tarpinio paraiškų kvietimo pabaigos, lapkričio 30 d., kiekvienos pateiktos idėjos autorius ekspertinio vertinimo sulauks per 30 darbo dienų.

Kontaktai pasiteirauti:

tel.(8 5) 212 7438,

mob. tel. +370 64589175,

el. adresais: lilita.liaudanskaite@mita.lt , vytautas.minasianas@mita.lt  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?