Apie mus :

Naujienos

 

Eksportui skatinti - 100 mln. litų 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama

2009-04-21

Ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės". 100 mln. litų 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bus skirta įmonėms, siekiant paskatinti jas aktyviau ieškoti užsienio partnerių, ir didinti pardavimus užsienio rinkose.

Pasak ūkio ministro D. Kreivio, Ūkio ministerijos parengtame Ekonomikos skatinimo plane viena iš prioritetinių sričių yra išskirtas eksporto skatinimas ir investicijų pritraukimas. „Priemonė „Naujos galimybės" taip pat galėtų būti vienas įrankių, padėsiančių pritraukti investicijas ar paskatinti eksportą, o tai padėtų įveikti sunkmetį ir modernizuoti Lietuvos ūkį", - sakė ūkio ministras D. Kreivys.

Priemonės „Naujos galimybės" lėšomis bus finansuojamas įmonių produkcijos eksporto plėtros strategijos parengimas, užsienio rinkų tyrimai ir informacijos apie rinkos dalyvius įsigijimas. Šios priemonės lėšas įmonės taip pat galės naudoti rengdamos rinkodaros informaciją, pristatydamos įmonės produkciją užsienio parodose, prekybos mugėse.

Paraiškos ir dokumentai priimami LVPA regioniniuose skyriuose iki 2011 m. kovo 31 d. 16 val. Jeigu bendra gautų paraiškų prašoma finansuoti suma 10 procentų viršys kvietime nurodytą sumą, kvietimas bus sustabdytas anksčiau. Apie tai bus paskelbta leidinyje „Informaciniai pranešimai", spaudoje bei interneto svetainėse www.esparama.lt ir www.lvpa.lt.

Daugiau informacijos apie paskelbtą kvietimą galite rasti www.ukmin.lt, www.esparama.lt ir www.lvpa.lt tinklalapiuose.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?