Apie mus :

Naujienos

 

"Eksportuojančioji Lietuva" paskelbė pradedančiųjų verslininkų konsultavimo ir biuro paslaugų pirkimą

2010-11-30

„Eksportuojančioji Lietuva" paskelbė tarptautinį atvirą konkursą „Pradedančiųjų verslininkų konsultavimo ir biuro paslaugų pirkimas", pagal kurį penkiasdešimtyje savivaldybių bus perkamos konsultacinės ir virtualaus biuro paslaugos. Kiekviena pirkimo sutartis bus sudaroma trims metams, o pasiūlymus tiekėjai gali teikti dėl vienos ar kelių pirkimo dalių."

Konkurso laimėtojai kiekviename rajone teiks paslaugas pagal verslo pradžios krepšelių programą. Tikimės, kad ši programa paskatins verslumą ir palengvins verslo pradžią", - pasakoja „Eksportuojančioji Lietuva" generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Pagal šį konkursą bus perkamos konsultacinės paslaugos, kurių verslininkas galės gauti iki 6 tūkst. litų vertės: raštvedybos dokumentų tvarkymo, darbo teisės, sutarčių sudarymo, buhalterinės apskaitos, licencijų, leidimų gavimo, verslo finansavimo, paramos verslui klausimais, pareiginių nuostatų parengimas, įmonės reklamos, komercinių pasiūlymų parengimas. Taip pat bus perkamos virtualaus biuro paslaugos: adreso korespondencijai suteikimas, pašto dėžutė, fakso siuntimas, spausdinimas, kopijavimas, skenavimas, elektroninis paštas, interneto prieiga.

Pasiūlymų pateikimo terminas - 2011 m. sausio 20 d. 12 val.

Tarptautinio atviro pirkimo  sąlygos: http://www.verslolietuva.lt/files/File/ApieAgentura/AgenturosViesiejiPirkimai/EL_viesieji_pirkimai/pirkimo_salygos.pdf

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?