Apie mus :

Naujienos

 

Energetiškai efektyvūs namai nuo teorijos iki praktikos

2012-10-09

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su VšĮ „Ecovizija" kviečia dalyvauti seminare „Energetiškai efektyvūs namai - nuo teorijos iki praktikos".

Renginio tikslas - detaliai aptarti pasyvių namų statybos technologijas, naudojamas medžiagas, kalbėsime apie kraštovaizdžio formavimą ir naujojo statybos techninio reglamento pakeitimus, kuris įsigalioja nuo 2013 m.

Pranešimus skaitys vakarų Lietuvos pasyvių namų statybos pradininkai, diskusijose dalyvaus verslo įmonių vadovai ir KU mokslininkai.

Renginys nemokamas!

Renginio vyks: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke", adresas H. Manto g. 84 , konferencijų salėje (101 kab.).

Renginio data: 2012 m. spalio 11 d. 12 val.

Būtina išankstinė registracija el. paštu

info@ecovizija.lt arba tel. +37062016012

Daugiau informacijos apie renginį bei renginio programą rasite čia..

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?