Apie mus :

Naujienos

 

ES finansavimo programos PAŽANGI ENERGIJA EUROPAI pristatymas

2010-04-13

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas kveičia dalyvauti  finansavimo programos PAŽANGI ENERGIJA EUROPAI pristatyme.

Balandžio 22 d., ketvirtadienį, Klaipėdoje, LCC Tarptautiniame universitete (Kretingos g. 36a.),rengiama nacionalinė ES programos „PAŽANGI ENERGETIKA EUROPAI" (angl. „Intelligent Energy Europe") informacijos diena, kurios metu bus pristatytas naujas programos kvietimas teikti paraiškas energetikos sektoriaus įmonėms ir viešąsias paslaugas teikiančioms organizacijoms.

 

Daugiau informacijos

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?