Apie mus :

Naujienos

 

ES parama įmonėms pagal priemonę „E-verslas LT“

2015-07-30

Iki 2015 m. spalio 29 d. renkami projektai verslo (UAB, AB, MB, IĮ) įmonių verslo valdymo sistemų (pvz. Klevas, Rivilė, Navision ir pan.) įdiegimui ir kompiuterinės įrangos įsigijimui. Paramos suma 3 000-35 000 eur. Paramos intensyvumas 60 % (mažoms įmonėms - iki 50 darbuotojų), 50 % (vidutinėms įmonėms - iki 250 darbuotojų).

Finansuotinos veiklos:
Įmonės investicijos, tiesiogiai susijusios su informacinių ryšių technologijų (toliau - IRT) sprendimo pritaikymu keliems įmonės išoriniams verslo procesams (klientų aptarnavimo, tiekimo logistikos, el. rinkodaros, valdymo informacijos, užsakymų pateikimo, gamybos pateikimo, el. pirkimų, atsargų valdymo arba distancinio darbo) suderinti, palaikant ryšį kompiuteriu arba diegiant inovatyvius IRT grindžiamus verslo procesus.

Projektus gali teikti įmonės, užsiimančios gamyba ir paslaugų teikimu, veikiančios ne mažiau kaip 1 metus, kurių 2012-2014 m. vidutinės pajamos (apyvarta) didesnės nei 145 000 eur.

Paramos negalės gauti:

  • labai didelės įmonės (daugiau nei 250 darbuotojų už 2014 m., susumavus visas įmonės partnerines ir susijusias įmones),
  • prekybos įmonės,
  • IT paslaugų įmonės,
  • įmonės per 2012-2015 m. išnaudojusios de minimis (200 000 eur, transporto įmonės: 100 000 eur).

Daugiau informacijos: http://www.esinvesticijos.lt/lt/paskelbti_kvietimai/kvietimas-teikti-paraiskas-finansuoti-projektus-pagal-priemone-e-verslas-lt-nr-01

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?