Apie mus :

Naujienos

 

EUREKA investuotojų mugė Jeruzalėje (Izraelyje)

2011-04-28

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) suteikia Lietuvos įmonėms išskirtinę galimybę nemokamai dalyvauti š.m. birželio 1 d. Jeruzalėje vykiančioje pirmojoje investuotojų mugėje, kurią organizuoja Europos mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir bendradarbiavimo programai EUREKA pirmininkaujanti Izraelio valstybė (2010-2011 m). Renginys vyks kartu su Izraelio aukštųjų technologijų pramonės asociacijų metine konferencija.

Renginyje daugiausia dėmesio bus skirta informacinių technologijų, biotechnologijų ir švarių technologijų pramonei. Jame dalyvaus investuotojai, verslininkai, pramoninkai, tyrėjai iš Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos šalių.

EUREKA įmonės turės galimybę pristatyti inovacines idėjas ir technologijas strateginiams investuotojams. Investuotojai susipažins su perspektyviais atrinktų dalyvių verslo sprendimais.

Lietuvos įmonės, kurios ieško naujų finansavimo galimybių ar strateginių investuotojų bei dirba informacinių ir ryšių technologijų, biotechnologjų ar švarių technologijų srityse, gali kreiptis dėl galimybės pristatyti savo įmonę šiame renginyje ir individualiai susitikti su potencialias investuotojais (galimybė nemokama).

Dalyvių skaičius yra ribotas ir dalyvavimas rezervuojamas tik organizatorių atrinktiems dalyviams. Paraiškos bus peržiūrimos ir atrenkamos pagal šiuos kriterijus: įmonė turi inovatyvų sprendimą/produktą; yra įsitvirtinusi rinkoje; rinka yra perspektyvi ir auganti. Prašomos investuoti lėšos (kapitalas) neturi viršyti 10 mln. eurų ir turi būti ne mažesnės kaip 1 mln. eurų.

Lietuvos dalyviai, gavę organizatorių oficialų patvirtinimą, gali kreiptis dėl kelionės išlaidų finansavimo į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą. Reikalingus dokumentus dėl renginio išlaidų finansavimo rasite šiuo adresu: http://www.tpa.lt/TYKU/renginiai.htm

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.eurekanetwork.org/innovest

Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės: Raimonda Petkevičienė, tel. (8 5) 264 4711, el. p.raimonda.petkeviciene@mita.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?