Apie mus :

Naujienos

 

Europos Sąjungos parama e-verslo sprendimų įdiegimui įmonėse

2015-05-15

2015 m. birželio mėn. pabaigoje planuojama paskelbti kvietimą e-verslo sprendimų (verslo valdymo sistemų ir kompiuterinės įrangos įsigijimui) įdiegimui įmonėse.

Paramos suma 3000-35000 eur. Paramos intensyvumas 60 % (mažoms įmonėms - iki 50 darbuotojų), 50 % (vidutinėms įmonėms - iki 250 darbuotojų).

Projektus galės teikti įmonės, užsiimančios gamyba ir paslaugų teikimu, veikiančios ne mažiau kaip 1 metus, kurių metinės pajamos ne mažesnės nei 145 000 eur.

Paramos negalės gauti:

  • labai didelės įmonės (daugiau nei 250 darbuotojų už 2014 m., susumavus visas įmonės partnerines ir susijusias įmones);
  • įmonės, kurios gavo e-verslo paramą 2011 m.;
  • IT paslaugų įmonės;
  • įmonės per 2012-2015 m. išnaudojusios de minimis (200 000 eur, transporto įmonės: 100 000 eur).
Kviečiame pasinaudoti galimybėmis ir teikti projektus.

Detalesnė informacija apie kvietimą: http://www.ukmin.lt/web/lt/es_parama/2014_2020/verslo_priemones/everslas_lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?