Apie mus :

Naujienos

 

Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimai 2010

2010-01-11

Ieškome laimėtojo. Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimai 2010!

  • Ar tau patinka kurti filmukus?
  • Ar tavo idėjos neįprastos ir originalios?
  • Ar gali papasakoti istoriją apie verslumą?

Jei atsakei „taip"...

nepraleisk galimybės dalyvauti 2010 m. Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimų konkurse ir laimėk daugiau kaip 3 000 eurų!

Europos Komisija nori paskatinti iniciatyvius kino mėgėjus įrodyti, kad jie yra kūrybingi ir turi įgūdžių. Tam prašoma sukurti trumpą vaizdo siužetą, kuris atsakytų į tokius klausimus: kokia verslumo esmė? Kas žmones gali paskatinti tapti verslininkais? Kas gali sunaikinti senus prietarus apie verslą ir sukurti naują verslumo viziją?

Europos Komisija skirs prizus šių trijų kategorijų geriausiems vaizdo siužetams:

„Verslumas - kitoks gyvenimo būdas"

„Verslumas - iššūkiai ir teikiama nauda"

„Verslumas - kelias į ateitį"

Kiekvienos iš šių trijų kategorijų geriausių vaizdo siužetų autoriai bus apdovanoti 3 333 eurų prizais, antros vietos laimėtojai gaus 2 222 eurų prizus, o trečiosios vietos laimėtojai - 1 111 eurų. Visi prizai yra vienkartiniai, nebus kompensuojamos vaizdo siužetų kūrimo ir bet kokios kitos išlaidos.

Iš dalyvių, negavusių vieno iš anksčiau įvardytų devynių prizų, bus išrinkti dar penki laimėtojai, jiems bus skirti specialieji prizai po 555 eurus. Šie specialieji prizai bus skiriami tik jaunesniems nei 25 metų dalyviams.

Norėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite adresu: http://ec.europa.eu/enterprise/policies/entrepreneurship/video-award/index_lt.htm

Konkurse gali dalyvauti: visi fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie yra vienos Europos Sąjungos valstybės narės arba Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino, Kroatijos, buvusios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos, Juodkalnijos, Albanijos, Serbijos, Turkijos ar Izraelio piliečiai arba gyventojai.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?