Apie mus :

Naujienos

 

Europos verslininkystės savaitė

2009-02-11

2009 m. vyks renginiai, kuriais bus siekiama informuoti, padėti ir suvienyti esamus ir potencialius verslininkus, padėti jiems plėtoti naujas idėjas ir pasinaudoti specializuota informacija bei parama.

Europos verslininkystės savaitė skatina MVĮ panaudoti visas savo galimybes ir remia jas šiame procese. Ji taip pat suteikia galimybę paraginti potencialius verslininkus žengti ryžtingą žingsnį ir realizuoti savo svajones.

Europos verslininkystės savaitę koordinuoja Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas, bet daugumą Europos verslininkystės savaitės metu vyksiančių renginių ir akcijų organizuoja verslo organizacijos, rėmėjai, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei kiti dalyvaujančių šalių veikėjai. Europos verslininkystės savaitė yra viena iš „Small Business Act" (Smulkiojo verslo akto) iniciatyvos - išsamių MVĮ politikos pagrindų ES ir jos šalyse narėse - įgyvendinimo priemonių.

Europos verslininkystės savaitės tikslai:

Informavimas: teikti ir skleisti informaciją apie tai, kokią paramą ES ir nacionalinės vyriausybės siūlo smulkiajam verslui.

Parama: kurti ES ir MVĮ partnerystę, pabrėžiant, kad su konkurencingomis MVĮ Europa yra stipresnė, ir kad ES pasirengusi pasiūlyti mažoms ir vidutinėms įmonėms paramą bei konsultacijas.

Įkvėpimas: motyvuoti esamas MVĮ plėsti savo požiūrį ir toliau plėtoti verslą.

Dalijimasis: skleisti idėjas ir dalytis verslumo bei verslininkų patirtimi.

Skatinimas: įtikinti jaunimą, kad verslas yra patraukli karjeros galimybė.

 

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu/enterprise/policies/entrepreneurship/sme-week/index_lt.htm  

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?