Apie mus :

Naujienos

 

Eurostars 2 Informacinė diena Vilniuje

2015-05-15

EUREKA sekretoriatas (ESE) vykdo renginių turą per keliolika Eurostars šalių, kurio metu pasidalins naujausia ir aktualiausia informacija - kaip parengti gerai apgalvotą Eurostars 2 paraišką, kaip susirasti partnerius, kokios yra nacionalinės finansavimo ir dalyvavimo taisyklės.

Kviečiame visas susidomėjusias MVĮ registruotis informaciniame Eurostars 2 renginyje iš anksto, kadangi vietų skaičius ribotas.

Renginio vieta: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), A. Goštauto 12-219, Vilnius.

Renginio laikas: gegužės 28 d., 10 val. ESE pranešimai bus skaitomi anglų kalba.

Registracija į renginį: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/eurostars_2_informacine_diena/

Papildoma informacija teikiama: tel.: 85 2127430 arba el. paštu: skaiste.budbergyte-zabielaite@mita.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?