Apie mus :

Naujienos

 

Filmas "Inovatyvus verslas"

2009-10-02

Kviečiame peržiūrėti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įgyvendinto projekto "Inovatyvūs sprendimai verslui" metu sukurtą filmą "Inovatyvus verslas".

Tai praktiškas, gyvas ir informatyvus filmas naujam novatoriškam verslui pradėti. Peržiūrėję šį filmą Jūs susipažinsite su pačiais svarbiausiais naujo verslo kūrimo etapais, sužinosite apie nematomus, bet pavojingus spąstus kelyje, išgirsite sėkmingų verslininkų patarimus, pamatysite kaip veikia jų verslai bei pasisemsite žinių iš konsultantų bei ekspertų. Prisipažinsime: mes norime ne tik pamokyti Jus, bet ir įkvėpti naujam verslui. Todėl tiesiog peržiūrėkite šį filmą ir tegul tai būna pirmas žingsnis Jūsų svajonės verslo link.

Filmą rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?