Apie mus :

Naujienos

 

Finišavo KMTP bendruomenės boulingo turnyras

2012-06-27

Baigėsi du mėnesius trukęs Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) bendruomenės boulingo turnyras. Kovoti prie boulingo takelių parke veikiančios įmonės rinkosi kiekvieną penktadienį.

Nenugalima buvo jungtinė komanda, kurią sudarė UAB "Litwest Lumber", UAB "Marine Technology" ir IT ekspertas R. Baužys. Jie surinko 1092 taškus ir konkurentams nepaliko jokių vilčių pasivyti. Nugalėtojų komanda galėjo didžiuotis ir rezultatyviausiu turnyro žaidėju - Erlandas Roličius vidutiniškai per vieną žaidimą surikdavo daugiau kaip 200 taškų.

Dėl antros ir trečios vietos įnirtingai grūmėsi IT specialistai - UAB "Omega Technology" ir jungtinė UAB "Emotion" ir UAB "CID Baltic" komanda. Nuo pat turnyro pradžios abi komandos apylygiai rinko taškus, tačiau finale sėkmė lydėjo "Omega Technology". Jie surinko 974 taškus. Trečios vietos laimėtojai surinko 814 taškus.

"Parko bendruomenei buvo labai smagu susitikti nedarbinėje erdvėje, visiems šiltai pabendrauti ar susipažinti vienas su kitu iš naujo. Labai džiaugiamės, kad boulingo turnyre dalyvavo ne tik KMTP dirbantys žmonės, bet ir jų šeimos. Per visus mūsų veiklos metus susiformavo labai draugiška, darni ir veržli bei vietoje nestovinti bendruomenė" , - sakė KMTP vadovė Roma Stubrienė. Boulingo turnyre iš viso dalyvavo daugiau kaip pusšimtis žmonių iš 11 verslo įmonių.

Boulingo turnyro finalo akimirkas galite išvysti čia:

 http://www.youtube.com/watch?v=Atopyj7_6KY&list=UUHxydF6S50BEYf7JWDuNlcA&index=1&feature=plcp  

Apie turnyrą: http://www.facebook.com/#!/  

Daugiau informacijos:

Paulius Kutys

Tel.: +370 46 390856

Mob. tel.: +370 652 32102

El. p.: paulius.kutys@kmtp.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?