Apie mus :

Naujienos

 

Galvok globaliai, veik lokaliai!

2011-03-10

Galvok globaliai, veik lokaliai!

Trečiadienį, kovo 9 dieną, 13:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko posėdžių salėje vyko susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone . Renginio metu atstovas iš Indijos, UAB „Janus Ventures" direktorius Lord Brar skaitė pranešimą, kuriame pristatė verslo galimybes Indijoje.

Pranešime indas akcentavo Indijos rinkos ypatumus: įėjimo į Indijos rinką strategijas, labiausiai išvystytus ekonominius sektorius, nišines rinkas, kultūrų skirtumus, šeimos, reikšmė ir bollywoodo įtaka vartotojų elgesiui.

Pabaigus pranešimą atstovą iš Indijos užgriuvo klausimų lavina ir diskusija. Įmones labiausiai domino turizmo verslas, IT sektoriaus plėtra ir mobiliųjų telefonų rinkos dinamika. Kai kurios iš susitikime dalyvavusių įmonių jau turėjo patirties su Indijos partneriais, todėl diskusijoje vyravo konkrečių problemų analizė su pavyzdžiais, skaičiais ir siūlymais. Klaipėdos įmonėms labiausiai rūpėjo Indijos verslo stabilumo, patikimumo problemos bei mentaliteto skirtumų įtaka versle.

Susitikime dalyvavo daugiau kaip 20 atstovų iš 11 įmonių. Diskusijos, rankų paspaudimai, kontaktų mainai ir individualių susitikimų derinimas liudijo, kad Lietuvos verslui Indija yra labai įdomi, nes kiekvienas verslininkas, kaip ir UAB "EMTN" vadovas R.aimondas Nausėda, nuolatos galvoja kaip užkariauti 1.2 mlrd. vartotojų turinčią rinką.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?