Apie mus :

Naujienos

 

GENOPOLE konkursas jaunoms inovatyvioms biotechnologijų kompanijoms

2016-06-03

Biotechnologijų ir gyvybės mokslų klasteris GENOPOLE kviečia jaunas inovatyvias biotechnologijų kompanijas, dirbančias gamtos, žemės ūkio ir pramonės srityse (medicinos sektorius negalimas) dalyvauti konkurse.

1998 m. įkurtas Genopolis yra biotechnologijų ir gyvybės mokslų klasteris, kurį sudaro daugiau kaip 80 įmonių ir 20 akademinių laboratorijų.

Nuo 2011 metų, Genopole organizuoja konkursą jaunoms inovatyvioms biotechnologijų kompanijoms, dirbančioms gamtos, žemės ūkio ir pramonės sektoriuose (medicinos sektorius negalimas šiam konkursui).

„Genopole Entreprise" yra įsikūrusi Evry miestelyje, 30km nuo Paryžiaus. Ten yra biurai, laboratorijos ir ligoninė. Laboratorijos yra pritaikytos skirtingų sektorių įmonėms, taip pat ir „start-up" kompanijoms. Iš pradžių kompanijai skiriami maži biurai (15m²), bet pradėjus plėstis, jai duodama vis daugiau erdvės.

„Genopole Entreprise" labai gerai žino visas finansinės pagalbos priemones suteikiamas novatoriškoms kompanijoms, ir tai gali labai padėti naujoms įstaigoms.

Dalyvavimo sąlygos:

  • Kompanija ir jos projektas turi būti gamtos, žemės ūkio arba pramonės sektoriuose

  • Kompanija negali būti sukurta seniau nei prieš trejus metus

  • Laimėjimo atveju, norint gauti prizą, dalyvaujanti kompanija turės įsukurti Evry-Corbeil (ten kur yra Genopole ) ir ten įdarbinti žmones. Jeigu ši sąlyga nebus įvykdyta arba biuruose nebus darbuotojų («presence fictive»), prizas nebus skiriamas.

Konkursas (tikslios datos dar nepaskelbtos):

Birželio pabaiga: Užsiregistravimas ir dosjė pristatymas (internetu)

Rugsėjis: registracijos pabaiga

Lapkritis: pusfinalis «maratono diena»

Per pusfinalio dieną kiekvienas projektas turės daug susitikimų su įvairiais profesionalais, bus užduodami klausimai dėl projekto finansavimo, crowdfunging galimybių ir t.t. Kiekvieno susitikimo pradžioje bus skirta 10 minučių projektui pristatyti.

Gruodis: finalas

Prieš žiuri reikės pristatyti savo projektą (20 minučių, pristatymas turės apimti komercinę dalį, verslo planą, projekto ir komandos potencialą ir kt.). Po pristatymo žiuri skiriama 20 minučių užduoti klausimus.

Prizai:

Pirma vieta:

Prizo vertė: 100 000€

Gryni pinigai: 30000€

6 mėnesiai nemokamo būsto kompanijai Genopole pastatuose (biurai, laboratorijos ir kt.)

Pagalba iš „Genopole entreprise" ir „Genopole communication"

EY firmos atlikta projekto analizė

Tech2Market firmos atlikta rinkos analizė

Kiti prizai:

Specialus prizas (vienai arba dviem komandoms):

Prizo vertė: 50 000€ (neišmokama grynais pinigais)

Kita pagalba kaip pirmos vietos laimėtojui, išskyrus neatliekama rinkos analizė.

Daugiau informacijos apie konkursą ir tikslios datos bus paskelbtos birželio mėn. Genopolio interneto svetainėje www.genopole.fr

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?