Apie mus :

Naujienos

 

Gruodžio 1-ąją - ATVIRŲ DURŲ DIENA 3D modeliavimo bazėje

2016-11-17

Gruodžio 1-ąją - ATVIRŲ DURŲ DIENA 3D modeliavimo bazėje
Inžinieriai, projektuotojai, dizaineriai ir kitų sričių specialistai bei studentai turi galimybę išnaudoti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) 3D modeliavimo bazės galimybes. Plačiau apie jas sužinoti bus proga gruodžio 1 d. - atvirų durų renginio metu.

Moderni bazė įkurta Klaipėdos universiteto (KU) verslo inkubatoriaus patalpose (Universiteto al. 19, šalia ,,Studlendo''). Čia sudarytos sąlygos naudotis „AutoCAD" ir „SolidWorks" programine įranga, 3D spausdintuvu. Kitoje patalpoje sumontuota metalo apdirbimo įranga, skirta mažos apimties gamybai ar inžinerinių prototipų kūrimui.

Inžinieriai, projektuotojai, dizaineriai, kitų sričių specialistai bei akademinis jaunimas Atvirų durų dienos metu galės apžiūrėti 3D modeliavimo bazėje esančią modernią įrangą, užduoti dominančius klausimus. Taip pat numatyta ekskursija ir po KU verslo inkubatorių.

Atvirų durų diena turėtų padrąsinti įmones čia pradėti savo veiklą ar suteikti jai papildomo pagreičio. Akademiniam jaunimui 3D modeliavimo bazė atveria galimybes universitete įgytas žinias panaudoti praktiškai - kuriant, projektuojant įvairius gaminius, eksperimentuojant. Norintiems įgyvendinti savo technologinius projektus arba kurti technologinius verslus studentams bus sudarytos itin palankios sąlygos naudotis bazėje esančia įranga.

Tokia 3D bazė, kurioje būtų galima projektuoti, konstruoti ar netgi pagaminti nedideles savo inžinerinio produkto partijas, - pirmoji ir kol kas vienintelė Vakarų Lietuvoje. Čia norinčioms dirbti įmonėms bus ne tik nuomojama reikalinga įranga, bet ir suteikiamos verslo inkubavimo paslaugos.

Planuojantys dalyvauti 3D modeliavimo bazės atvirų durų renginyje bei ekskursijoje po KU verslo inkubatorių, turi užsiregistruoti internetu. Registruotis dalyviai kviečiami čia.

Užsiregistravusių lankytojų 3D modeliavimo bazėje lauksime gruodžio 1 d., ketvirtadienį, 14 val.

 

Trumpa 3D modeliavimo bazės programinės įrangos charakteristika:


Autodesk Building Design Suite - Ultimate 2015
Sprendime yra programinė įranga, skirta architektūrinių modelių kūrimui bei programinė įranga vizualizacijų kūrimui. Yra galimybė tiesiogiai įsikelti architektūrinį modelį į vizualizavimo programą.

 

Dassault Systemes SolidWorks Corp. SolidWorks Premium
Detalių, junginių, mechanizmų trimatis parametrinis projektavimas; modelio surinkimas iš detalių; detalių projektavimas surinkime; brėžinių automatinis sukūrimas iš trimačių modelių bei jų automatinis atnaujinimas atliekant pakeitimus modeliuose ir kt.

 

Daugiau informacijos:
KMTP Komunikacijų vadovas
Andrius Sutnikas
El. p. projects@kmtp.lt
Tel. +370 686 37681

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?