Apie mus :

Naujienos

 

Horizon 2020 partnerystės renginys parodos RYGA COMM 2016 metu

2016-09-28

Europos įmonių tinklas ir Lietuvos inovacijų centras kviečia IT įmones, universitetus ir mokslinių tyrimų institucijas dalyvauti š.m. spalio 20 d. vyksiančiame partnerystės renginyje, kuriame turėsite puikią galimybę pasidalinti savo verslo ar tyrimų idėja bei rasti partnerius kartu teikti paraiškas Horizon 2020, ERASMUS+, EUROSTARS ar kitoms programoms.

Partnerystės renginys vyks verslo technologijų ir inovacijų parodos RYGA COMM 2016 metu (plačiau: http://rigacomm.com/). „RYGA COMM 2016" suburs daugiau nei 3000 skaitmeninių technologijų verslininkų, vadovų ir specialistų iš įvairių šalių susipažinti su naujausiais IRT pasiūlymais ir pasirinkti labiausiai tinkamus sprendimus verslui bei rasti naujų partnerius savo verslui.

 

Vienintelė paroda Baltijos šalyse, pristatanti naujausius verslo sprendimus ir išmaniuosius įrenginius, vyks Kipsala tarptautiniame parodų centre spalio 20-21 d.

Partnerystės renginio metu jūs galėsite:

  • Rasti partnerių MTEP projektams vystyti ir burti konsorciumą;
  • Pristatyti technologijas;
  • Aptarti bendradarbiavimo galimybes;
  • Susitikti su mokslo ir verslo institucijų atstovais iš skirtingų valstybių;
  • Išgirsti dalyvavusių Horizon 2020 projektuose sėkmės istorijas bei praktinius patarimus, kaip parengti sėkmingą projektą.

Registracija būtina. Registruotis galima iki spalio 12 d. http://h2020riga.een.lv/

Plačiau apie renginį: http://www.paramaverslui.eu/renginiai/horizon-2020-partnerystes-renginys-parodos-ryga-comm-2016-metu/

Dalyviai, užsiregistravę „Kontaktų mugėje Horizontas 2020", galės apsilankyti parodoje ir kituose renginiuose nemokamai, išskyrus verslo inovacijų konferenciją RYGA COMM 2016.

Daugiau informacijos:

Rimantas Serva, Lietuvos inovacijų centras, el.p. r.serva@lic.lt, mob.tel. +370 618 18029

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?