Apie mus :

Naujienos

 

Į Verslo idėjų nacionalinio konkurso finalą pateko net keturios Klaipėdos universiteto studentų idėjos!

2013-10-09

Spalio 8 d. Klaipėdoje vyko Studentų verslumo ugdymo integruotuose mokslo, studijų ir verslo centruose (slėniuose) projekto START Verslo idėjų Nacionalinio konkurso I-asis etapas, kuriame pačių sukurtas verslo idėjas pristatė KU, KTU, VDU, ASU ir Vilniaus kolegijos studentai.

II-ąjį - finalinį - konkurso etapą pateko 10 geriausiai išvystytų ir pristatytų idėjų. Tarp jų net keturios Klaipėdos universiteto Jūrų technikos fakulteto studentų ir absolventų idėjos! Tai Mato Donėlos "Modulinis termostatas", Vytauto Urnikio "I made this", Dainiaus Martinkaus "APPetite Barcodes" bei Tomo ir Justo Lenkauskų "Akvariumų apšvietimo sistemos".

Kitame etape geriausieji varžysis dėl pagrindinio prizo - praktinio mokomojo vizito Suomijos Aalto Universiteto Smulkiojo verslo centre ir darbo vietos Klaipėdos mokslo ir technologijų parko verslo įmonių inkubatoriuje. Pastarąjį prizą įsteigė Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Renginio akimirkų nuotraukas rasite čia...

Daugiau informacijos apie projektą START rasite čia...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?