Apie mus :

Naujienos

 

Įgyvendink verslo idėjas su "Smart Start"!

2012-09-17

 DUAB "Inlinen" kartu su VšĮ "Versli Lietuva" organizuoja nemokamus seminarus verslumo temomis ir verslo idėjų / planų konkursą. Viena iš tikslinių grupių yra įmonių darbuotojai ir vadovai. Projekte gali dalyvauti visi: esami ir būsimi verslininkai, moksleiviai, studentai ir absolventai, mokslininkai ir inovatoriai, norintys pasisemti žinių, bei tie, kurie turi idėją ir nori ją realizuoti.

"Smart Start" mokymus ves žinomas verslo konsultantas Arvydas Strumskis, Verslo angelų fondo I" vadovaujantysis partneris, turintis daugiau nei 10 metų privataus kapitalo fondo valdymo patirtį, konsultavęs Coca-Cola, Statoil bei kitas korporacijas.

Mokymų data ir laikas:

Kaune - Rugsėjo 20 d., 13.00 val., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, E.Ožeškienės g. 18 Kaunas

Vilniuje - Rugsėjo 25 d., 17.00 val., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilnius

Klaipėdoje - Rugsėjo 27 d., 14.00 val., Socialinių mokslų kolegijoje, Nemuno g. 2, Klaipėda

Panevėžyje - Rugsėjo 28 d., 10 val., Panevėžio kolegijoje, Laisvėl al.23, Panevėžys

Alytuje - Spalio 05 d., 10 val., Alytaus kolegijoje, Ligoninės g. 1C/ Seirijų g. 2.

Trukmė: 4 ak. val

Visa informacija apie projektą ir dalyvavimo sąlygas www.smartstart.lt !

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?