Apie mus :

Naujienos

 

Įmonių grupinės eksporto iniciatyvos (IGEI)

2012-06-12

Įmonių grupės kviečiamos teikti paraiškas eksporto iniciatyvoms įgyvendinti, t.y. renginiams, kurių metu bus pristatomas įmonių grupių eksporto potencialas bei plečiami verslo ryšiai. Remiamos dalyvavimo tarptautinėse parodose ir verslo misijų organizavimo Lietuvoje ar užsienyje veiklos. Galimi pareiškėjai: juridiniai asmenys, organizuojantys ne mažiau kaip 5 ūkio subjektų dalyvavimą tarptautinėje parodoje ir/ar verslo misijoje.

Vienam projektui skiriama minimali suma - 20 tūkst. Lt, maksimali suma - 150 tūkst. Lt. Projekto maksimalus intensyvumas - 70 procentų tinkamų projekto išlaidų. Projektų įgyvendinimo terminas - nuo Pagrindinės sutarties sudarymo iki 2013 m. gruodžio 31 d.

Šiuo kvietimu numatoma paskirstyti suma -3 mln. Lt.

Detalūs pareiškėjams ir projektams taikomi reikalavimai pateikiami Įmonių grupinių eksporto iniciatyvų projektų atrankos ir rėmimo apraše.

Paraiškos priimamos iki 2012 m. birželio 29 dienos 16:00 val., adresu: VšĮ „Versli Lietuva" A. Goštauto g. 40A, LT-01112 Vilnius, Tel. (8 5) 2499083, faks. (8 5) 2045808, el. paštas: info@verslilietuva.lt.

Pareiškėjai gali raštu ir žodžiu pateikti klausimus ir gauti informaciją nuo šio kvietimo paskelbimo dienos iki paskutinės paraiškų priėmimo dienos tel. (8 5) 2194343, mob. tel.(8 684) 02184,(8 684) 06115 el. paštu s.buziliauskiene@verslilietuva.lt, g.lapyte@verslilietuva.lt.

Daugiau informacijos:

http://www.verslilietuva.lt/lt/eksporto-pletra/partneriu-paieska/imoniu-grupines-eksporto-iniciatyvos-igei/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?