Apie mus :

Naujienos

 

Įmonių konkurencingumui ir plėtrai didinti - nauja verslo finansavimo priemonė

2011-07-29

Atsižvelgusi į verslo poreikį Ūkio ministerija inicijavo naujos finansavimo priemonės - garantijų finansinės nuomos (lizingo) sandoriams - sukūrimą. Planuojama, kad dar šiemet UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) galės teikti garantijas ne tik bankams, bet ir finansinės nuomos (lizingo) bendrovėms, kurioms būtų užtikrinta, kad bus sumokėta naujų įrenginių nustatyta kaina ar jos dalis.

„INVEGAI finansinės nuomos (lizingo) bendrovei suteikus garantiją už verslo finansinės nuomos (lizingo) būdu įsigyjamą gamybinę įrangą ar įrenginius, finansinės nuomos (lizingo) bendrovei priimtinas pradinis įnašas sumažės iki 10 proc. įrangos kainos", - sako ūkio viceministras Daumantas Lapinskas.

Pasak viceministro, taip įmonės galės didinti savo konkurencingumą ir plėtrą palankesnėmis sąlygomis nei šiuo metu finansuojant naujos gamybinės įrangos įsigijimą.

Smulkiajam ir vidutiniam verslui įsigyjant gamybinę įrangą finansinės nuomos (lizingo) būdu, bus iš dalies kompensuojamos palūkanos ir taip sumažinamos įrangos įsigijimo sąnaudos.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?