Apie mus :

Naujienos

 

Individualios Pietų Baltijos programos konsultacijos

2016-04-21

Interreg Pietų Baltijos Programos 2014-2020 Jungtinis sekretoriatas kviečia užregistruoti savo idėją ir dalyvauti š.m. gegužės 5-6 d. KMTP posėdžių salėje vyksiančose individualiose konsultacijose, registracija iki balandžio 27 d.

Konsultacijos vyks ne tik Klaipėdoje, tačiau ir kituose Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Suomijos ir Lenkijos miestuose. Taip pat bus galimybė konsultuotis internetu.

Detalesnė informacija https://southbaltic.eu/-/register-your-idea-for-an-individual-consultation-meeti-1

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?