Apie mus :

Naujienos

 

INFODIENA "EUROPOS MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR TECHNOLOGIJŲ PLĖTROS PROGRAMOS"

2014-01-14

Š.m. sausio 31 d. kviečiame į infodieną "EUROPOS MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR TECHNOLOGIJŲ PLĖTROS PROGRAMOS".

Infodienos tikslinė grupė: verslo ir mokslo institucijų atstovai, kurie kuria inovacijas ir nori tai daryti kartu su užsienio partneriais, jungdamiesi į tarptautinius projektus europinių programų rėmuose.

Seminaro metu bus pristatytos MITA administruojamos tarptautinės mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros programos bei nauja ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programa "Horizontas 2020", bendrieji dalyvavimo joje principai, atsakoma į dalyvių klausimus.

Renginys vyks Klaipėdos universitete, Herkaus Manto g. 84, Auditorinio korpuso Aula Magna (Studlendo) konferencijų salėje.

Renginio programą rasite čia...

Registruotis galite el.paštu loreta.staskuniene@ku.lt

Atrinktiems projektams 2014 m. biudžete numatoma skirti apie 7,8 mlrd. EUR. Daugiausia lėšų ketinama skirti trims programos „Horizontas 2020" prioritetams:

  • Pažangus mokslas. Šiai sričiai numatyta skirti apie 3 mlrd. EUR, įskaitant 1,7 mlrd. EUR Europos mokslinių tyrimų tarybos stipendijoms geriausiems mokslininkams ir 800 mln. EUR stipendijoms jauniems mokslininkams pagal programą „Marie Skłodowska-Curie" (žr. MEMO/13/1123).
  • Pramonės pirmavimas. 1,8 mlrd. EUR numatoma skirti ES pramonės pirmavimui tokiose srityse, kaip IRT, nanotechnologijos, pažangi gamyba, robotika, biotechnologijos ir kosmoso pramonė, remti.
  • Visuomenės uždaviniai. 2,8 mlrd. EUR numatoma skirti novatoriškiems projektams, kuriais būtų siekiama spręsti septynis programoje „Horizontas 2020" iškeltus visuomenės uždavinius, susijusius su sveikatos apsauga, žemės ūkiu, jūrų ekonomika ir bioekonomika, energetika, transportu, klimato politika, aplinka, efektyviu išteklių naudojimu, žaliavomis, visuomenės sąmoningumu, saugumu.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?