Apie mus :

Naujienos

 

Informacinės dienos seminaras "BONUS programa: pirmajam kvietimui teikti paraiškas artėjant"

2011-11-07

Š.m. lapkričio 11 d. 11 val. KMTP konferencijų salėje vyks BONUS sekretoriato ir Lietuvos mokslo tarybos organizuojamas informacinės dienos seminaras "BONUS programa: pirmajam kvietimui teikti paraiškas artėjant".

Pagrindinis seminaro tikslas - pristatyti Jungtinės Baltijos jūros mokslinių tyrimų programos BONUS Strateginę mokslinių tyrimų darbotvarkę 2011-2017 metams (toliau - BONUS programą) ir pirmąjį kvietimą teikti paraiškas.

Seminaro metu numatoma:

- supažindinti su BONUS programos turiniu 2011-2017 metams;
- supažindinti su BONUS programos kvietimų teikti paraiškas temomis;
- supažindinti su BONUS programos pirmojo kvietimo teikti paraiškas sąlygomis;
- supažindinti su projektų finansavimo sąlygomis;
- supažindinti su verslo įmonių dalyvavimo programoje galimybėmis ir identifikuotais jų interesais.

Seminaras skirtas:

- mokslo ir studijų institucijoms;
- verslo įmonėms;
- konsultacinėms kompanijoms, dirbančioms mokslo ir verslo integracijos linkme.

Seminaro kalba: lietuvių ir anglų kalba be vertimo. BONUS sekretoriato atstovo pranešimas, klausimai bei atsakymai bus anglų kalba.

Kvietimą į seminarą rasite čia...

Registracija vyksta iki 2011 m. spalio 31 d., prašome siųsti užpildytą registracijos anketą, kurią rasite paspaudę čia, el. pašto adresu: l.stoskus@aaa.am.lt

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?