Apie mus :

Naujienos

 

Informacinis INVEGA renginys Klaipėdoje

2017-05-04

Informacinis INVEGA renginys Klaipėdoje
Jau 15 metų UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) sėkmingai bičiuliaujasi su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais, yra nuolatinė jų pagalbininkė sprendžiant finansinius klausimus, padedanti išsilaikyti ir sėkmingai gyvuoti įtemptoje konkurencinėje aplinkoje. Minėdama šią gražią sukaktį ir norėdama pasidalinti savo sukaupta patirtimi bei žiniomis, INVEGA organizuoja informacinių renginių turą po Lietuvą. Birželio 1 d. toks renginys vyks Klaipėdoje.

Jo metu turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su INVEGOS teikiamomis paslaugomis. Renginio metu gausite atsakymus į Jums rūpimus verslo finansavimo klausimus apie INVEGOS teikiamas paskolų garantijas, susipažinsite su lengvatinėmis paskolomis, rizikos kapitalo ir visuotinių dotacijų priemonėmis.

Renginys vyks Amberton Klaipėda Hotel (Naujojo sodo g. 1, Klaipėda).

Renginio programa:

• 09.00-09.30 Dalyvių registracija, pasitikimo kava

• 09.30-09.50 Paskolų ir lizingo garantijų pristatymas (Pavel Krupenič, „Invegos" Verslo finansavimo vertinimo skyriaus projektų vertintojas)

• 09.50-10.10 Lengvatinių paskolų ir rizikos kapitalo priemonių pristatymas (Asta Slapšienė, „Invegos" Marketingo skyriaus vadovė)

• 10.10-10.50 Visuotinės dotacijos priemonių pristatymas (Gintaras Uselis, „Invegos" Visuotinų dotacijų skyriaus vadovas)

• 10.50-11.30 Neformali diskusija, kava („Invegos" atstovai)

Registracija į renginį: https://goo.gl/forms/ZIrmReLRPIGB58Il1

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?