Apie mus :

Naujienos

 

INFORMACINIS-KONSULTACINIS RENGINYS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ FINANSAVIMAS VERSLO PLĖTRAI BEI MOKSLO IR VERSLO BENDRADARBIAVIMO SKATINIMUI

2013-03-15

 

Renginys skirtas supažindinti su 2013 m. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) kvietimais teikti paraiškas dėl Europos Sąjungos Struktūrinių fondų paramos. Tai paskutinė galimybė įmonėms pasinaudoti ES Struktūrinių fondų parama iš 2007-2013 metų laikotarpio.

Renginio tikslinė grupė: verslo ir mokslo institucijų atstovai, įmonės ieškančios naujų galimybių, partnerių bendriems projektams įgyvendinti.

Dalyvavimas renginyje nemokamas

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia...

Informacija pasiteirauti ir išankstinė registracija iki 2013 03 21 12.00 val.:

Ilona Maksvytienė, tel. (8 46) 390857, el. paštas: ilona@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?